Listopad 2013

►I guess I continue Well, it looks like◄

17. listopadu 2013 v 13:49 | Adele. ▲ |  zápisník.
Vůbec se mi nechce nic dělat. Nechce se mi vylézt z postele, dělat věci do školy, nebo prostě jít někam ven nebo tak. Asi se budu dneska koukat na seriály. Koukám na TVD a a asi se začnu koukat na The originals (y). Sleduju je online (sledujuserialy.cz) s čes. titulkami.
To je vlastně i ohledně Tématu týdne. Mám rozhodně radši titulky. Nesnášim dabing. Většinou je velmi nepovedený. Nejlepší je, se prostě koukat na slyšet jejich doopravdickej hlas. Když se koukám na TVD s titulkama a pak se třeba jen tak kouknu na nějakej díl na nova cinema s dabingem vůbec mi to k těm lidem v tom seriálu nesedí ten hlas. Je to prostě hrozný, nedá se to poslouchat!
Už to vypadá, že se asi vratim, dneska píšu trošku s donucenim kámošky, ale příští týden napíšu třeba 1-2krát.☺ Projížděla jsem svoje obrázky v počítači, tak jsem nějaké vybrala (většinou jsou z weheartit nebo z tumblr).


▲on Wednesday it was exactly half a year since I left the blog▼

16. listopadu 2013 v 20:23 | Adele. ▲

'Nudila jsem se, vzpomněla jsem si na blog, koukla jsem se na něj, koukla se na blogy, které jsem měla ráda a začalo se mi stýskat.' Možná jsem definitivně rozhodnutá, možná ne, ale pravděpodobně budu pokračovat. Vybudovala jsem si takovou návštěvnost, která se mi už asi nevrátí, ale co mám dělat. Možná to byl osud skončit a jsem celkem ráda, že jsem skončila před prázdninama, alespoň jsem nestrávila prázdniny na kompu u blogu. Což jsem hodně dělávala, když jsem měla blog, pořád jsem vymýšlela dessy, články... Občas jsem měla i zaracha, ale prostě byla jsem na tom blogování, dalo by se říci závislá. Ale teď kdybych se /měla/ vrátit rozhodně by to tak nebylo. Mám dost školy, dost učení a hlavně nechci strávit život na počítači. Chci chodit s kámošema ven, ne dřepět u kompu a psát nějaký články o který nikdo nikdy nestát a nikdo nestojí, nikdo si je nepřečte a někdo je okomentuje, jen abych mu to oplatila. To přímo nesnášim.
Chtěla bych blogspot, nový název-to by tam ale nikdo nechodil, ale po tomhle blogu by se mi stýskalo. Miluju ten dess co teď mám nastavenej. přirostl mi k srdci asi. nevim.
Baví mě blogovat, psát na různá témata, psát si deník, fotit fotky. Ale třeba mě to omrzí, nebo mi to nevydrží dlouho.