Listopad 2012

29/11/2012 → such a normal dull day.!'))

29. listopadu 2012 v 13:59 | Adele Violet |  zápisník.
čááu. tak se hlásím. Dnešek nic nedělám "učím se" a jsem na PC, vždyť to určitě znáte..'))! Máme povinnou četbu, tak čtu a píšu:PP! Jak mě to nebaví, třeba ty Staré řecké báje a pověsti! Hrůza! Ale jako dá se to! Čtu vždycky ty nejkratší z knížky!:DDD! Jinak plánuju ten zimní dessing!:) Uvidim jak to dopadne, ale příští tejden by na blogu měl být nový vzhled ;))! Uvidim no..:) Jak budu stíhat+jak mě budou napadat nápady!:)) Dneska se nic výmečnýho nestaloO.o! Nuda, nuda… Jinak dneska jsme si zase s Majdou psali na ruce něco o 1D!:) Prostě jsme do nich zabouchlí no :33! Tak já si teda půjdu "číst a učit" no :DD! (uvozovky!:D) Tak se mějte no..:) Zítra jedem na Smíchov nakupovat!:) Chci kozačky, tak kdybych něco pořídila napíšu vám!:)

Outfit (in my style) <33. & "mini" diary'))

28. listopadu 2012 v 15:58 | Adele Violet |  móda.
čaukýý :DDD! Hlásím se!!:)! Konečně... Prostě nestíhám ;)! Ale blogovat chci!)! To víte pořád se "učím" :DD! Kecy... odhlalili jste mě no.. xD! Přemýšlím o novém dessu s nádechem zimy a Vánoc ;))! Ale ještě najít dobrej obrázek a pozadí (už jsem jedno našla, ale uvidíme jak to bude vypadat nastavený na blogu). Teď (před chvílí) mi skončilo doučování angličtiny (chci aby se ze mě stal angličan a jela do Londýna za 1D a ukradla je-jsem domluvená s kámoškou, že spácháme tento zločin staletí!:DDD Nejhezčí kluci na světě (1D!!) budem mít pro sebe a já samozřejmě Nialla♥) Dneska jsem se o rodince nudila, tak jsme si s BFF (Majdou) kreslili po rukách např. "I ♥ 1D", "I ♥ Niall"(Já), "I ♥ Harry"(Majda) :'DD Takže jako ruce popasný jak něco ;))!.K outfitu. Připravila jsem tu outfit (včera:D).. Snad se líbí je to uplně můj styl!♥ Hrozně se mi líbí (něco podobnýho mám teď na sobě-jdu na skauta:D)!! Až na ty boty a moustache mám vše podobné (růžičky-černé). Pište své názory na outfit, jestli se líbí nebo ne ;))! Mějte se, zejtra se ozvu-zejtra celej den nudá xDDD!

25.11.2012 → Connie´s third birthday ♡

26. listopadu 2012 v 16:08 | Adele Violet |  zápisník.
čauký, konečně se ozývám :33! Takže včera měla moje fenka narozky:33! Jsou jí už 3 roky!:) Velká holka :D.! V lidských jí je už 21 let!:) Toto utíká! Že jsem vám ještě nic nenapsala o Connie?O_o Tak to napravím! Nebo víte co? Tady máte adresu, kde najdete /skoro/ všechno o Connie: http://www.hafici.cz/profily/detail/74744/ (Moc na tu stránku nechodím, je nic moc, ale josu tam základní údaje o Connie-je tam napsáno, že Connie je kluk, ale je to holka, mě to nejde změnit :DDD!!)
↑ Tak a tohle je oslavenkyně ↑
(foceno asi před měsícem!)-upraveno! (Emilý mě naučila ♥)
Dám vám sem pár fotek z "oslavy" + dortíčku, který jsme se ségrou pro Connie udělali ♥ ;*! Fotky budou asi jen 2, protože ostatní jsou rozmazaný /Connie je nervák a nevydrží na místě :D/! :D Tak alespoň ty 2 :)) ↓↓↓
Na té fotce (↑↑↑) se Connie tváří hrozně vtipně, že jo? :DD
Taky vám to tak připadá? :D Uplně, že přemejšlí nad tím,
jak ten dortík bude papat ;* :'DDmy favourite pictures → other idea was not.

22. listopadu 2012 v 14:04 | Adele Violet |  other.
čááu, dneska žádné nápady na články :PP.. Nakonec jsem se rozhodla, že přidám pár obrázků z we♥it. Deník píšu pořád a rozhodla jsem se, že si budu psát deník (jako ručně:D), ještě jsem nezačala, ale našla jse super sešít s tvrdejma deskama, tak jsem zvědavá kdy začnu, jestli vůbec začnu, že__:D No jinak tu poslouchám óčko, takže pohoda, na dnešek ještě nemám nic naplánovanýho, budu asi doma na PC, číst si a drtit se do školy! xP!

Som Blázon!

19. listopadu 2012 v 15:19 | Adele Violet |  zápisník.
čááu.. jak je?:) Já se mám celkem (kupodivu) dobře ;). Zejtra máme ve škole projekt "5 minut naděje" a měli jsme psát čtvrtletku z Českého jazyka, takže ho psát nebudem !! :)). I AM HAPPY!:)! Stejně ho budem psát ve čtvrtek, ale co ;'D. Jinak dneska se nudim, tak píšu no.. .'D. Jinak, že mi dáte na pár stránek LAJKY? :DD Na Nobody is perfect :-* a na *Každý je originalní, jenom musíš pochopit tu originalitu někoho jného* Budete fakt zlata!:) Jinak se chystám se ostřáhat! Patku! :P Tak uvidim jestli z toho nakonec něco bude :DDD. Ale budu vypadat jako uplně .... :)).!!

http://ask.fm/AdellinCa

Ptejte se!:) Nuda, no..!:P

| ADELE VIOLET |

amazing, perfect, great, good, ok, romantic, dramatic, funny, lean... = one movie ♥

18. listopadu 2012 v 9:37 | Adele Violet |  zápisník.
čau, čau, čau!! jsem prostě absolutně zabochlá!! Né do kluka, ani do holky do FILMU!! Do ROBŘESKU 2.ČÁST! Ani nevít jak to bylo skvělý!! ♥ Šla bych na to klidně 100000krát! :)! Fakt to jako bylo super, žůžo! ♥ Hrozně mě, ale mrzí, že už NEbude další díl ://...! Ale co xD.. No.. Mám tu pro VÁS recenzi, na co asi, že? :DD
O filmu:
Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy. Novorozená upírka Bella a její manžel Edward mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmee uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou. Rodina Cullenových se ale rozhodne bojovat a kontaktuje přátele z celého světa, aby spojili své síly a postavili se vládnoucímu rodu Volturiových. Velkolepá bitva, kde vítězství může vše změnit, právě začíná. Napínavé a romantické pokračování filmu Rozbřesk vám připomene proč se Twilight sága stala fenoménem a ukradla srdce dívkám a ženám po celém světě.

Mé hodnocení:
+ Konečná bitva, která se bude jen zdát.
+ Všechny žánry dohromady
+ Legrační
-+ (mini mínus) Jak vypadala malá Renesmee (po narození), vypadala trošku jako umělá, ale pak už vpořádku)

CELÉMU FILMU BYCH DALA 99%

today, I think it will be a super day! Finally!

17. listopadu 2012 v 10:07 | Adele Violet |  zápisník.
čááu. dneska budu mít určitě super den!:) Jdu totiž s BFF (Majdou) do kina na Rozbřesk<33.Hrozně se těším, ale doufám, že nás tam pustí, kdyby ne, tak pujdem na Hotel Transylvánie. :)). Taky fajne, ale Rozbřesk, ale prostě Rozbřesk :). Půjdem s titulkama ;)). Myslim si, že je to lepší!:)! Pak si asi půjdem koupit tričko:33 (stejný!) Z Terranovy, snad ho tam ještě budou mít!:) Zejtra vám napíšu recenzi na film, na který dnes půjdem ;)). Tak jo, tak se mějte). Jinak včera jdem udělala jedný holce dess, tak kdyby ještě někdo chtěl napište mi sem nebo na čokla (AdélQka)!:) Nudim se no..:'DD :XX

nothing interesting happened, and I doubt that will happen.

14. listopadu 2012 v 16:04 | Adele Violet
čááu.. Vedu nudnej život občas na ho*no... Nic zajímavého jsem nezažila ani nezažiju:PP.. Pořád jen nuda a nuda... No ikdyž ve škole je to OKey... Zatím..).. Ikdyž zejtra píšem kontrolní čtvrtletní diktát :'O.. Zejtra se necháp přezkoušet z příroďáku, protože jsem dostala za ústní zkoušení__ (4!!! OMG...YES!). Dneska jsme si i s Majdou (BFF) dělali takový prdelky.. .DD... Třeba jsme si povídali o sekundě a mě napadlo sekunda :'DD.. Ano, jsme hrozně sprosté, ale prostě takové my (já!) už jsem/jsme.! No.. Včera jsem se nudila tak jsem fotila :DD.. Mám tu pro vás 4 fotečky ;)) + 1 která je úžasná♥ (by:my sister)
Stromy a nebe.. :) Na procházce-10.11.2012 New York-Plakát, který mám na dveřích!:)
Oříšková milka:'33 Ale už je spapaná!:'// Connie, můj pes, jorkšírský teriér ♥


News, modifications, changes! And finally (I think), I decided! I'm staying here!<33

12. listopadu 2012 v 15:31 | Adele Violet |  zápisník.
čááu, tak konečně jsem se rozhodla!! Definitivně (asi)...! Zůstávám tady:)).. ♥ Proto ty změny! :))

Ten blog potřebuje změny!!

1. Budu méně aktivní (budu psát obden, i méně)
2. Budu hodně psát deníčky a přidávat fotky!
3. Nový disajn blogu!
4. Změna přezdívky! (asi to bude přezdívka A., nebo Adele Violet, ale spíše A.V.)I'll be here or not?

11. listopadu 2012 v 20:03 | Adellin^^
čááu.. To mi to dlouho nevydrželo co? Asi budu tady, hrozně blbě se loučí s blogem :'((. ♥ Chystám tu ňáké změny a novej dess! Už se na něm pracuje ;D.. Tohle je článek psanej na rychlo, papám buchtíčku :33 (klávesnice tak vypadá, no:D)... Tak jo, zejtra snad nastavím novej vzhled a napíšu změny, novinky apod..:) Jinak narazila jsem na blog který se po mě opičí!!! Hrůůza! Už jsem jí blokla ;D. :'33.

Nefakčí mi weheartit, tak proto tato animace :'33..

WTF? O.o

8. listopadu 2012 v 13:28 | Adellin^^ |  zápisník.
čuuus, asi už podle názvu... štve mě..! všichni!:PP.. Hlavně kluk, kterýho miluju O.o.! Nemiluje mě:P... Pak mě štvou učitelé i kámošky a ty jejich "blbý kecy":PP.., ale jenom ňáký... Mám asi špatný období z toho blbýho počasí... Teď nebudu přemejšlet nad tim co mě štve:DD.. Kdybyste mě viděli... Teď tu píšu článek a Connie (pes) na mě leží♥ Žeru jí prostě.. :33 ♥. Tohle je takovej článek o ničem..! Hele nevíte, kde stáhnout photoshop?:) Všichni na něm dělaj grafiku, já chci, taky, ale kde, když je všude jen photoshop na měsíc? :P Na ho*no..:P. Fakt, a pravej se platí, tak to fakt ne, to si ho radši stáhnu na černo;).. Zrovna poslouchám úžasnou písničku.. :3 ♥ ještě s textem, abych mohla zpívat;*, to je atmoška:3.! Miluju tu písničku.., jak je pomalá a rozjede se♥ :DD, prostě best)). Potom si ještě musim nalakovat nehtíky:3. Pak ještě úkoly a napsat kroniku na skauta, to mi problém nedělá:DD.. Tak jó..:) Se mějte..

New In → October -_-

7. listopadu 2012 v 14:10 | Adellin^^ |  móda.
čááu.. nestíhám nesvačím nestihnu to, nestačím...! Nestíhám :DD, ale jako fakt:D. Včera jsem byla u zubařky /otisky a rengen/ a proto mám celkem hodně úkolů na zejtřek a ještě zejtra píšem:PP.. Dneska ještě v půl čtvrtý vyrážím do centra Prahy....(ségra si jede půjčit šaty a já u toho nesmím chybět:D)!! Dneska kraťounkej článeček, ale alespoň napíšu, že? :D Jsem tak "hodná" ;**. ♥ A k new in.:) Mám tady pár věcí co jsem si koupila za poslední dobu /nevím jestli jsem omylem sem nepřidala třeba věc, kterou jsem si koupila např. 30.září;D, fakt to nevím přesně.!/. Pište své názory věci co jsem si koupila:)


DIY - make up your own cover for iphone.♥▲

5. listopadu 2012 v 15:32 | Adellin^^ |  other.
čááu, tak zas to DIY:DD.. jinak rýma už pomalu, ale jistě /snad:D/ odchází:DD.. Chtěla bych poděkovat jedný holce, která mi sehnala ten obrázek, co jsem chtěla, ale je škoda, že mi ho nesehnala dřív :DDD.. Protože teď mám novej dess a jsem s ním spokojená/zatím:D, znáte to:D/. Ale moc děkuji:). Jo a konečně jsem si vzpomněla na otázku:DD Líbí se vám novej dess?:)). ZEJTRA NEJDU DO ŠKOLY!:DDD Haha:D To závidíte co? xDD. Jdu na rovnátka a přemluvila jsem mamku, abych nechodila do školy vůbec ani na jednu hodinu:DD.. Jupíí:D. Jdu na rovnátka:PP.. na kontrolu a měla bych je asi příští rok dostat:33 Já nevim proč, ale hrozně je chci:)*. Líběj se mi, vim, že zo bolí, ale myslim, že je to "doplněk" úsměvu :DDD.. A ještě lepší je to, že já hnedka budu mít napevno :)).. Na noc mít nebudu ;))), což je BEST:). Tak a k DIY.

Potřebujete: kryt na iphone (jednobarevný, nejlépe bílý, ale je to na vás), fixy, trpělivost, iphone /:DDD/i am forever directioner, you have a problem with that? your problem.♥

4. listopadu 2012 v 11:07 | Adellin^^ |  zápisník.
čáááu, tak konečně tu:)). jsem hrozně nachcípaná://... Mám rýmu jak.... :DDDDDDD... Asi zejtra nepudu do školy, uvidí se.:). Jinak v pátek jsem byla na přespávku ve skautu♥ Bylo to šůpr♥. Nezapomenutelný. Pak jsem v sobotu/včera/ jela se třídou po obědě do kina na Kozí příběh se sýrem, bylo to nic moc.. ňák mě to nenadchlo... 1 byla lepší:33. Jinak zase přemejšlim o změně dessu, tento se mi nelíbí:O. Posílejte mi na mail thegood-adellin@seznam.cz nápady na "záhlaví", prostě obrázky :D Ňáký, ale fakt dobrýý... Jo a ještě s tim názvem článku... :D.. Jo jsem dictionerka:). Noaco? :DD.. Prostě se mi 1D líbí no.. Hlavně Louis a Niell ♥. http://www.youtube.com/watch?v=AbPED9bisSc nej, nej, nej písnička :'DD Od nich♥. No.. :'D. Jinak budu omezovat aktivitu na blogu:)))... nestíhám...! No.. a ještě nemám náladu, když nemůžu dejchat→ucpanej nos a spreje nefakčej!:P. Tak jo, tak to je asi všechno....

mám pro vás jednu špeciální novinku, jednu prozbičku a jednu omluvu..

1. listopadu 2012 v 15:48 | Adellin^^ |  zápisník.
čááu.. jó mám se dobře, kdyby vás zajímalo:D. Což pochybuju..:'D. podle názvu mám pro vás 3 věci, které vám chci sdělit;). tak začnem od nejlepšího :DDD.

V kinech dávaj Rozbřesk 2.část♥ (premiéra 15.11.2012)

To je ta špeciální novinka. Pak ta prozba :DD.. Kdybyste narazili na podobný obrázek jako tento, tak prosím mi ho pošlete buď na čokla (jméno AdélQka), nebo na mail na thegood-adellin@seznam.cz, ZNAČKA: Spěchá! :'DD. Co chci s obrázkem dělat? To je neznámé..:'D. Možná pak řeknu, ale jen možná;DD.. A pak ta omluva:'D. Omlouvám se, že jsem vám nepopřála HAPPY HALLOWEEN ://.. Ten čas :D. Jsem to já, ale člověk, že..:PP.. Určitě vás to nemrzí, ale já jsem vám to musela/chtěla napsat :DDD.. Jinak právě poslouchám óčko♥, měli jsme jen 5 hodin, tak pohoda:D. Ve škole zas výtlemy, jak bláázen:DDDDDDDDDDD. Jinak zítra asi nenapíšu, uvidím. Jdu na přespávko se skautem:). V sobotu jedu se třídou do kina na Kozí příběh se sýrem:PP.. Jsem zvědavá, jaká kravina to bude :DD.. No.. Tak vám napíšu až v neděli. BLOG PŘECE NENÍ POVINNOST!:) Tak se mějte, jinak na rozbřesk, se s kámoškou chystáme jít;*