Říjen 2012

math game? probably not.! today nearly three hours of mathematics at school.

30. října 2012 v 14:56 | Adellin^^ |  zápisník.
čuus. tak dneska téměř 3 hodiny matematiky :OO. hrůza.. jednu hodinu máme normálně, ale pak ještě místo hudebky jsme měli matiku, protože učitelka na HV nebyla samozřejmě ve škole :/. Pak ještě o fyzice jsme ještě počítali ňákou délku:/.. Fákt hrůza :DD.. No, ale přece si nebudu kazit náladu školou, že :'D. Je pravda, že mi matika jde a celkem baví, ale dnes to bylo přehnané:D. Měla jsem tý učitelky pokrk! Tak a konec debaty o škole!:D. Slibovala jsem vám tu dýni:)). Máte jí mít (na konci článku:D). Jinak bych chtěla být v Americe na halloween, je to tam úžasné:)). Děti chodí od domu k domu v kostýmu a vy (můžete) rozdáváte sladkosti.)). Je to uplně úžasné, znám to z filmů:)). Kdybych mohla, tak tam jedu:). Tak se mějte, zejtra možná napíši, ale možná ne ;)).. Budu se muset učit :XX. Zas ta škola :DDD.. Achjo..
Jak se vám líbí dýně?:)

Inspiration {0.3} halloween outdoor decoration.

29. října 2012 v 16:23 | Adellin^^ |  móda.
čáááu.. tak vám píšu slibovanou inspiraci.. Dnes jsem nic zajímavýho nezažila :XX... Což je divné. :D Proto se nebudu moc rozepisovat, stejně bych se měla jít učit ;D.. Zítra /možná!/ přidám DIARY + foto naší dýně, kterou jsme dělalivčera večer;D..Tak a k inspiraci: Ve středu je dlouho očekávaný Halloween:). Někdo ho slavý někdo ne.! Jestli ho slavíte a ještě nemáte vyzdobené domy, zahrady v případě byty, tak je tato inspirace pro vás:)). Můžete se inspirovat:

images from: we♥it

DIY - halloween glass with face .

28. října 2012 v 9:38 | Adellin^^ |  other.
čuus... tak dneska to DIY.., fotila jsem ho sama, tak prosím nekopírujte;).. snad se vám bude líbit, teď budu přidávat asi 3 články za sebou o halloweenu, inspiraci, teď to diy a ještě asi diary..:)) tak snad to nebude vadit :X.. tak dneska se moc rozepisovat nebudu, musim se učit a připravim ňáký články.. :). Dneska ještě vyřezáváme dýně a pak ještě jdem na procházku, protože včera sněžilo:'D. Jinak dneska to vypadá hrozně hezky, jak je všechno zasněžený:)) Jako by byli Vánoce:*. Tak tady máte DIY, snad se líbí, neni to ňáký EXTRA DIY, ale snažila jsem se;D,páá;*


Na FB všechny statusy: SNĚŽÍ :DDD

27. října 2012 v 14:45 | Adellin^^ |  zápisník.
čuus, ten svět se snad zbláznil:DD Ono sněží? 27.10.? :DD.. To neni normální.. Připadá mi, že jsou Vánoce:D. Jojo.. Ráno jsem byla u Majdy :D.. Šli jsme se projít a pak jsme byli jako zmoklý slepice, jako faktys:D. Jinak fakt nemůžu z toho, jak na FB jsou jenom statusy: sněží♥, sníh♥ apod.. :D Fákt jako, všichni jsou z toho na mol:DDDD... Samozdřejmě jsem ten statu s taky napsala ;DDD, abych nebyla pozadu, že :'DD... Jo a ještě jsem narazila na blog, který se po mém uplně opičil!!http://justamazing.blog.cz/ !!!!! Jsem tak naštvaná:PP.. Fákt, jako.. Nemůže si vymyslet něco svýho? :PP Nevim o čem psát.. Dneska jsem toho moc nezažila:DD.. Tak se mějte, zejtra bude asi DIY♥ :)) ZDE je ukázka dessu (ten název blogu tam nebude:D), který asi nastavím.. Líbí se vám? PIŠTE!:)

outfit from polyvore♥.

26. října 2012 v 9:32 | Adellin^^ |  móda.
čuus.. dneska mě bolí oko:XX.. Včera mě už taky bolelo, ale dneska naštěstí o trochu miň :PP. Měla jsem jít k doktorce, ale nechci tam chodit kvůli "zbytečnosti.", půjdu tam když tak příští tejden:)).. Jinak dneska jsem zas doma a budu se ňák učit a trochu ukllízet.. Zejtra asi nenapíšu, protože ráno jdu ke kámošce a po obědě jedem na výlet :PP.. Na procházku někam do lesa, už se fakt těšim :DDD.. A ještě ke všemu má v sobotu SNĚŽIT! Všude to řikaj, ale já si myslim, že sněžit nebude:)).. Nemám ráda zimu a sníh :XX :DDD.. Tak tady je ten outfit, s názvem_____(nevim:DD) LÍBÍ?:)

Holky říkají: Chtěla jsem, nechtěl si. Chceš? Naser si. Doopravdy je to takhle: Chtěla jsem, nechtěl si. Chceš? Už běžím. :DD

25. října 2012 v 9:25 | Adellin^^ |  zápisník.
čuus... fakt mě nenapadl název, tak jsem napsala takovejhle, ikdyž se k článku vůbec nehodí:'DD.. Dneska je pohoda, prázdniny :)). Ale stejně se dneska budu muset učit ://... A vůbec se mi nechce :X.. V češtině teď probíráme velká písmena a je to fakt hrozný :OO.. Učitelka řikala, že je to asi nejtěžší učivo 6.ročníku.. Budeme to probírat fakt hodně dlouho, ale už příští tejden z toho píšem... Takže se budu muset šprtat.. Z dějepisu i angličtiny budem taky psát... :PP.. Fákt supr :O.. No nic.. Moc mě nenapadlo téma článku, tak jsem se rozhodla, že prostě zas deník, že..:D Jo a chtěla bych vás poprosit jestli byste mi dali lajk na FB stránku tohoto blogu:)). TADY - založila jsem si jí dneska. A oak prosím ještě lajk SEM:)) Děkujůů:D , klidně oplátím:* Jo a ještě mám ask.fm a we♥it, pro zajímavost, že :'DDD.. Tak se mějte.., nechci celý prázdniny strávit na PC u blogu, tak dnes už nenapíšu, zejtra asi jo..:) Zejtra možná jdem s kámoškou do kina, tak napíšu DIARY, asi :'DD Páá**


Wishlist 0.1 (my first wishlist on this blog and in my life.)

24. října 2012 v 16:16 | Adellin^^ |  móda.
ahój... tak konečně prázdniny, co? :DD ♥.. Nemohla jsem se dočkat.., ale stejně určitě půlku prázdnin strávím nad učením:PP.. Nám totiž po prázdninách nasolej písemku za písemkou, už to vidim!, jako vždy.. Óo Máj Gat!!.. Včera ve škole jsem dostala...:XX (4:D), ale jako fakt, já si z vás apríl nedělám :DD... dostala jsem jí z fyziky...nevěřiš? se koukni do ŽG (jak říká nás třídní:DDD místo ŽK:D) Dneska jsem naštěstí žádnou tu 4 ani 5 nedostala ani 3 ani 2, ale 1 :DDD Dobře já co?:DD.. No..Hele o prázdninách se budu snažit psát články... a když tak si ňáké předepíši, na chvíle kdy nebude čas na psaní článku, ale prostě budu ten článek chtít přidat:'DDDD... Ale stejně se budu hodně učit, číst povinnou četbu, zapisovat si zápisky, dělat DÚ, učit (mučit) se na na testííky♥:PP... Jo a hele mám bundu, né z H&M, jak jsem chtěla (neměli velikost), ale ze Zary:)), předám jí, až na začátku listopadu, jako new in october:)))... No, teď k tomu wishlistu.. NESMĚJTE SE MI!! Jo udělala jsem ten wishlist POPRVÉ!!! No a?:X :DD Jsem na wishlist narazila na jednom blogu, tak jsem ho chtěla zkusit(neopičimse!♥). Mno..:'DD Tak ten wishlist.. Snad se bude líbit (nebudu ho dělat často, jen párkrát, třeba před vánocema-to ještě udělám, před svátkem, před narozkama apod.., no prostě málokrát).Tu je:


english theater, the gauge in the city center Prague, KFC and incredibly fun, all in one day<33.

22. října 2012 v 16:32 | Adellin^^ |  zápisník.
čůůůs. tak dnešek byl fáákt LUXUSNÍ♥, budu na něj vzpomínat<33.. Vy vlastně ani nevíte co se jsem dělala, že :DD, ikdyž v nadpisu je to "zkráceně" napsáno :'DDD... No dneska jsme místo školi jeli na ANGLICKÉ!! představení :DD.. TROCHU jsem tomu rozumněla, ale jenom trochu :XX :DD.. No.. pak jsme šli po Praze a pak nám dal třídní rozchod na hoďku a deset minut :)).. Chtěla jsem víc, ale aspoň něco,že.. :X. Šli jsme s holkama do KFC, tam jsem si dala twister<33.. mňam, mňam♥. Pak jsme šli různě do sixu, new yorku....;*. A pak jsme jeli domů, ještě jsem šla na oběd, ale stál za ho*no :'DD... Jsem snědla jenom brambory (a to ještě málo, ale stejně jsem byla najedená z KFC) a pádila jsem domůů, s kámoškou<33.. Koupili jsme si MONSTRA♥, aby nás "trochu" probudil (byla jsem hrozně unavená, protože jsem vstávala v půl sedmý a měli jsme sraz už v 7:20h.) a pak jsme různě pařili na notebooku, na fb :D A povídali si a samozdřejmě zdrbali jsme skoro celou školu ( my drbny;*). Tak to je asi můj celý denní zážitek..:D. Na zejtra se musim učit referát "na zpaměť" a ještě se musim šprtat na informatiku, dějepis a mrknout na fýzu:XX.. Jak se mi nechce.. Jo a ještě musim dodělat úkol z matiky (geometrie) narýsovat ještě čtvrtku stránky:///.... Fáákt nasjat :'DD... Jo a ještě vůbec nemám nápady na články!! Tak pište různě nápady, alespoň trošku normální, dík:D Páá*

yesterday at the zoo & news about the blog.

21. října 2012 v 10:15 | Adellin^^ |  zápisník.
čuus. Tak včera jsem byla v ZOO s kámoškou, ale to až do druhé části článku, teďka novinky o blogu... NOVEJ "DESS"! Líbí? Mě jo:)), To je hlavní ne?, že se líbí admince :DD... Je zas jednoduchý, ale já si myslím, že je na jednoduchosti krása.. :). Ještě jsem se chtěla zeptat, chybí vám tu něco? Pište své názory, budu ráda.. Prosím odpovídejte na tučně zvýrazněné otázky :)).. Budu móc, móc ráda:)).. No a k včerejšku♥.. Byla jsem s kámoškou (BFF) v ZOO (ještě s rodičema, že :X :D) Byli jsme v ZOO Praha, bylo to supr :)). Akorát mě naštvalo, že jsme neviděli žirafi(moje nej. zvíře ://), zebry (taky dobrý) a hrochy (ty mi jsou někde.:D).. Ale tak tam půjdem zas jindy... Máme tu kartičku na rok, takže můžem chodit každej den, že.. :D :XX.. Nechci se moc rozepisovat.., jsem ještě trochu unavená, protože mě zbudila hudba :XX (Hudbu mám ráda, ale když mě zbudí ta kterou mám ráda, a ta co mě vzbudila se mi nepááčíí:XX(hraju si na slovenku víte:D)). No.. Přidám vám sem pár foteček ze ZOO (budou malinké, ale musí stačit:D). Jo a fotila jsem mobilem, ale mám HD foťák, tak to ujde:)).. Tak se mějte, dneska možná jedem na Chodov (sháním bundu z H&M..).

Review {0.1} LOL.

19. října 2012 v 14:49 | Adellin^^ |  other.
Ahojkýý:))* Tak píšu, ikdyž nemám žádné nápady na články a jsem unavená :DD.. To víte jsme měli poslední hodinu tělák :X :DD.. Dneska ve škole jsem si pořád zpívala Gangam style a Bara Bara Bere Bere → To jsme totiž poslouchali na jazykáči (nejvíce na díze) a bylo to supr u Gangam style jsme samozdřejmě trsaly, jako ve videoklipu a u Bara Bara Bere Bere jsme stáli na židlých a "motali prádlo:D". Byla to fakt prdel, tak jsem si na to vzpomněla a pořád zpívala (i při těláku:DD).. Tak zejtra napíšu, ale až večer (asi) nebo až v neděli deníček (zejtra=ZOO♥). JO a ještě lánuju změnit trochu dess:))..No nechám zzase věci o mě, který NIKOHO nezajímaj a jdem na recenzi).

Komedie/Drama/Romantický
USA, 2012, 97 min

today will be boring just to learn to write and perform stuff to school.

18. října 2012 v 13:24 | Adellin^^ |  zápisník.
Hello♥,tak co jak se vede?, co škola? U mě nic moc..., ale včera jsem měla poprvý doučování angličtiny(ájina mi celkem jde, ale ten překlad://), bylo to dobrý, mám mladou slečnu Leonku, který je asi tak 22 :)).. Jinak co musím udělat?? Na zejtra mám udělat sloh (vtipný zážitek z mého života..), ale já jsem žádný vtipný zážitek nezažila:DD FUCK!. Musim něvo vymyslet:DD.. Pak z angličtiny máme vypsat slovíčka:7.1,7.2,7.3,7.4 :// Další FUCK :X. Musim se na ájinu učit básničku /doučovat...pefektně!/ další FUCK!(z tý ájiny máme hodně úkolů/, pak si ještě nacvičim /radši/ něco o mě, učitel to prej bude zkoušet.. Fuck :'DDD Mě to fuckování, ale baví:D:X.. Pak teda něco konečně dobrýho, máme na skauta (chodím na ně. To nevíte? Tak už jo;*) napsat dopis, já jsem si vylosovala vedoucí, jsem horzně ráda<33.. Tak napíšu dopis :), a ještě k tomu dám náramek (kterej se snažim udělat:D a čokoládnu kinder♥..). Takže pak teda skočim na poštu ten dopis poslat. (pošta je za rohem:D))Pak bych měla udělat křížovku na zeměpis, nemusíme, ale já chci dostat 1, za takovou prkotinku..., ta 1 se vždycky hodí, ale to nemusí bejt do zejtřka :)).. No, ale je toho hodně, tak si to nepamatuju:DD Jsem vám teda vyjmenovala věci co musim udělat /křižovku nemusim:D/... V sobotu jedem s M. do ZOO tak se těšim♥ Určitě napíšu deníček a přidám páreček fotek :'D.. Tak jo, to je asi vše.. Měla bych se vrhnout na ty úkoly, ale stejně budu na PC:DD Takovej maniak jsem, víte.. .'DD Tak jo tak se mějte.. Koho to nenudilo, tento článek? A kdo ho přečetl celý? Asi nikdo, protože je to fakt nudnej a celkem i dlouhej článek...., nojo jsem znuděná :DD


Inspiration {0.2}

16. října 2012 v 14:40 | Adellin^^ |  móda.

Čáuký, děckáá<33

Tak píšu... :DDD Nemám co dělat (kecám, musim si jít přepravit do školy a ještě dávat si věci do nové komody), ale fakt se mi nechce :X :DD... Tak prostě píšu, napadla mě inspirace s pokoji, tak píšu (to už píšu asi po sté, že píšu, ale co:DD).. Jinak dneska jsme psali z češtiny podstatná jména pomnožná, hromadná, látková a abstraktní... Pohodičkááá, pohoda :'DDD... Mám (asi) za 1.. Co jiného že :DD.. Noo, tak přejdem na tu inspiraci, když je to článek o tom, že... :DD..

úplně úžasná postel a ta zeď s tima obrázkama? úžasný a útulný..!

krásný pokojíček, takovej jemný..

celkem hezkej pokoj, ale zdá se mi přeplácanej..

hezký, příjemný pokoj, ale zdá se mi asi moc takový do paláce.

krásný útulný pokojík<3. Jednoduchý a líbí se mi moc ty schůdky:)).

Images from: We♥it
Tak co líbí se vám inspirace? Mě moc, nejvíce se mi líbí první, druhý a poslední pokoj :)).. Co vám? Tak já se asi pro dnešek loučím... Mějte se*
i'm back healthy and happy.<33

15. října 2012 v 16:36 | Adellin^^ |  zápisník.

I love you

Tak jsem zpět:DD Zdravá a šťastná (celkem:DD)... Byla jsme na jazykovém výjezdu (kurzu.), bylo to supr)) Byla jsem na pokoji s V., T., A. a K. :))) Fákt jsme si to užili a myslím si, že jsem se i něco nového (hlavně sloovíčka) naučila ;). Poslední den (večer) tedy v sobotu jsme měli diskotééku.. Tančili jsem ploužaky:DD Jeden kluk mě vyzval:D Brněla mě noha :DDD... Achjo.. nejlepší bylo tancovat na Žijeme len raz a Gangam style<33. Fáákt bezva :DD... Užila jsem si to... hlavně s klukama<33... Nejlepší;** Nechce se mi moc rozepisovat každej den :D
what outfit is nicer, you decide.?

14. října 2012 v 12:57 | Adellin^^ |  móda.

ČůSík*

tak teďka se zrovna asi někde poflakujůů..... :'DD Jsem totiž na jazykáči a tento článek je přednastavený:).
Přemýšlela jsem co bych mohla přednastavit, tak mě napadlo... že udělám (jáá!!nekopíruji*) dva outfity a vy pište do komentářů, který je hezčí:
Do komentářů pište hodnocení :))).. A jaký outfit se vám líbí více ;*what i am listening to<33.

12. října 2012 v 17:01 | Adellin^^ |  other.

ČůSík*

tak teďka se zrovna asi někde poflakuju..... :'DD Jsem totiž na jazykáči a tento článek je přednastavený :)).
Chtěla jsem vás zeznámit s dvěmi písničky, které teďka hrozně moc poslouchám <33. Jsou uplně úžasný :DD :


Písnička od Memphis s názvem Sunshine. Uplně miluju tu písničku i ten videoklip <33.


Tak tohle je zase písnička od Taylor Swift <33. Líbí se mi hrozně její styl (oblečení, hudby...). A tahle písnička se jmenuje (ten název si nepamatuju, kouknu na YT:D): We are never ever getting back together. <33. Je ulně božíí :*

Líbí se vám také tyto písničky? :))) Krátký článek, nenapadlo mě totiž co za článek :'DD **